Önce iOS şimdi de Android ekosistemine eklenen Adobe Lightroom uygulaması ile fotoğraflar artık yeniden şekillenecek. Profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Lightroom ücretsiz olarak kullanıma sunulduğunu belirttikten sonra yazımızın detaylarına geçelim.

Mobil cihazlarda gelişen kamera teknolojileri her ne kadar fotoğraf çekimlerini bir adım öteye taşımaya çalışsalar da, fotoğrafları kişisel zevklere göre düzenlemenin ayrılacağı her zaman kendine yer bulan bir konu olduğu söylenebilir. Bu bağlamda fotoğraf düzenlemeyi profesyonel bir çerçevede yapmak ve buna bağlı mükemmel sonuçlar elde etmek her fotoğraf severin istediği bir konu olsa gerek. Dolayısı ile Android ekosistemine Lightroom ile giriş yapan Adobe’nin bu uygulamasına bağımsız kalmak, onlarca içi boş uygulamanın varlığı söz konusu iken haksızlık olurdu…

Eğer fotoğraf düzenleme sanatında, fotoğraflarınızı bir adım öne taşımak isteyenlerdenseniz Adobe Lightroom’u mutlaka denemelisiniz. Aşağıda Lightroom ile öncesi ve sonrası fotoğraflarla bunu daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Screenshot_6

Bu alana reklam verebilirsiniz!