Teknoloji devlerinin sürüm, model, özellik yarışı sürerkenSamsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6 görüntüsü yayınlandı. Gün geçtikçe piyasaya sızdırılan yeni görüüntülerle heyecan bir kat daha artmakta. Galaxy S6‘nın son görüntüsü Alman GSM operatörü T-Mobile CEO’su John Legere tarafından paylaşıldı. Net bir şekilde Samsung Galaxy S6görülebiliyor.

Kenara doğru eğimli bir yapıya sahip olduğu net şekilde görülebiliyor. Görsel, yan açıdan çekilmiş şekilde gösteriliyor. Biraz eğimin olduğunu görmem mümkün. Eğim denildiğinde aklınıza Galaxy Note Edge geliyor. Fakat Galaxy S6’daki eğim,Galaxy Note Edge’deki kadar çok olmayacaktır.

Samsung Galaxy S6 özellikleri ise henüz belli değil. Piyasaya çıkmadan evvel Samsung Galaxy S6 özellikleri ve Samsung Galaxy S6 fiyatları şeklinde zaten bir duyum yayılır. Aşağı yukarı tutan özellikler oluyor bu duyumlar.

İşte o twitler;

Unutmadan söyleyelim, cihazın çerçevesiz bir yapıda gelmesi bekleniyor. Zaten görselde de bunu görmek mümkün. İşte merakla beklenen yeni amiral gemi Samsung Galaxy S6 görüntüsü;

Bu alana reklam verebilirsiniz!