Euro Truck Simulator ilk sürümünden sonra heyecan ile beklediğimiz Euro Truck Simulator 2 oyunu nihayetinde çıkmış durumda. Önceki Euro Truck Simulator oyununa göre grafikler artırılmış ve daha kapsamlı bir yolculuk bizleri bekliyor. Avrupa ülkelerinde rahatlık ile karayollarında seyehat imkanı sağlamaktadır.

Sanal dünyada birçok tır oyununa rastlamamıza rağmen Euro Truck Simulator en sevilenlerdendir. Firma yetkilileri oyun severlere yeni bir deneyim için SCS Software, Euro Truck Simulator 2 oyununu hiç geciktirmeden hazırlamıştır. Bizlere bir çok Scania, Renault ve MAN gibi birçok tırlar lisanslı olarak oyuna dahil olmakta. Oyun içerisinde tırlarınıza özelleştirme yaparak tırınızın içine ve dışına kişiselleştirebilir, hızlanması için motor ilave edilebilmekte ve alınan hasarları onarma gibi birçok özellik sağlayabilirsiniz.

İngiltere, Belçika, İtalya, Hollonda ve Polonya‘nın içlerinde bulunduğu 60 şehir oyunda yer almaktadır. Sizin yapacağınız iş ise kıtalar arasında sevkiyatları zamanında yapan bir nakliye şirketi kurmaktır.

Euro Truck Simulator 2’nin Olumlu Yönleri ;

 Gerçekci oynayış.

 Yüksek çözünürlüklü grafik.

 Keşfedilecek bir çok yer.

 Oyun içinde radyoya istediğiniz şarkı ekleme imkanı.

 Direksiyon desteği.

Euro Truck Simulator 2 Olumsuz Yönleri ;

 Hasar almayan araçlar.

 Bir süre sonra monotona bağlanması.

Oyunda ek bir özellikler isterseniz, internetten yama bulup uygulayabilirsiniz. Oyunda F kısayolları ve normal kısayollar ile birçok şey bulabilirisiniz.

Euro Truck Simulator 2’yi Tamindir’den hızlı ve güvenli bir şekilde indirmek için tıklayın.

Bu alana reklam verebilirsiniz!