bilindiği üzere fotoğraf çekip, video çekip üzerine not ekleyerek kendi arkadaşlarınızla paylaşım yaptığınız bir sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulamada paylaşımlarınız 1 ve 10 saniye arasında görülür ve daha sonra gönderdiğiniz kişide görülmemesi bu uygulamanın en önemli ve farklı özelliğidir.

Peki uygulamayı tamamen kapatmak için ne yapmak gerekiyor? Snapchat hesap silmede zorlananlar yazımızı okumaya devam etsin. Zira en basit ve kestirme yolu siz ziyaretçilerimize sunmayı bir borç biliriz.

SNAPCHAT HESAP SİLME İŞLEMLERİ

Snapchat iyi güzel de vakit kaybettiriyor diyenlerin olduğunu görüyoruz. Bize gelen mesajlardan anlaşılacağı üzere Snapchat hesabımı silmenin zorluğundan yakınmaktadırlar. Biz de snapchat hesap silmenin ne kadar basit bir işlem olduğunu gösterelim dedik. Snapchat telefondan sorunsuz kullanabilirsiniz. Fakat web tarayıcı da bu o kadar mümkün değil. İşin kötü tarafı Snapchat hesap silme sayfasına Türkiye üzerinden girişin olmaması! Bunun da çözümü olarak DNS değiştirmek yani VPN kullanmak gerekiyor. En basitinden Hotspot shield ile bunu yapabilirsiniz. İndirip aktif ettikten sonra buraya tıklayarak Snapchat hesap silme sayfasına girmeniz gerekiyor.

snapcaht-nasıl-silinir-6

Açılan sayfada ise Snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek snapchat hesabınızı silebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!