Telefon ile bütünleşmiş bayan okurlarımız veya kız arkadaşına tekno-romantik bir sürpriz yapmak isteyen okurlarımızı yakından ilgilendireceğini düşündüğümüz bir ürünün tanıtımı ile yine sizlerle beraberiz.

Tanıtacağımız ürün giyilebilir teknoloji kavramının güzel bir örneği olmakla beraber oldukça pratik ve kullanışlı… Dışarıdan bakıldığında normal bir çantadan farkı olmayan Leoht isimli bu çanta aslında bir çantadan fazlası. Nasıl mı?

Teknolojik Gizli Bölmeler

Çantanın iç kısmında yer alan ve 6000 mAH ve 10000 mAh seçenekli iki pil seçeneği ile Leoht, taşıyıcısının şarj problemine mutlak bir çözüm sağlıyor. Tabi ki Leoht’un tüm özellikleri bununla da sınırlı değil. Dağınık bayan okurlarımızın yüzünde tebessüm oluşmasına neden olacak bir özellikten bahsedeceğiz.. Leoht isimli bu çantanın içerisinde aynı zamanda LED aydınlatmalar bulunuyor. Çantasında “gömü” aramaya meyilli olanların işlerini kolaylaştırmak adına bu detaya yer verilmesi oldukça teknolojik bir girişim diyebiliriz.

Nasıl Alabilirim?

Kickstarter üzerinde bir proje olan bu fikre destek olarak çantaya sahip olabilirsiniz. Leoht’un ağırlığı 1.3 kilogram. Etiket fiyatının ise 300-350 $ aralığında olacağı tahmin ediliyor. Ürünün çıkış tarihi ise 2015’in son çeyreği diyebiliriz.

leoht-tech-canta-2

Bu alana reklam verebilirsiniz!