Fiziksel klavyelerin genellikle kılıf entegreli modellerini görmekten sıkıldıysanız veya bu modeller sizi yeterince tatmin etmiyorsa sizleri TextBlade ile tanıştıralım.

TextBlade mobil işletim sistemlerinin hepsi ile senkronize edilebilen taşınalabilir/katlanabilir bir ürün olarak çıkıyor karşımıza. Oldukça ergonomik ve estetik bir duruşa sahip olan bu klavye katlanabilir özelliğe sahip ve teknik özellikleri oldukça ilgi çekici…

Teknik Özellikler

TextBlade, Bluetooth 4.0 teknolojisi ile hem iOS hem de Android tabanlı işletim sistemlerinde stabil bir şekilde çalışabiliyor. Katlanabilir iki parçadan meydana gelen bu klavyenin, space tuşu altında bulunan dahili bataryası, ürünün 1 ay süre ile kesintisiz olarak kullanılmasına imkan sağlıyor. Ayrıca ürünü aldığınızda yanında verilen Nano adaptör sayesinde 10 dakilalık bir şarj süresi ile yaklaşık olarak 3 günlük kesintisiz kullanım vadediyor.

99 $ etiket fiyatına sahip bu ürünü aşağıdaki video ile birlikte daha yakından inceleyebilirsiniz. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına fiziksel klavye ürünleri arasında alternatif oluşturabilecek bu ürünün videosu ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!